Máte starosti a cítíte se v neustálém napětí?

Nedokážete vypnout? 

Trpíte nadýmáním, zácpou nebo naopak průjmem?

Snažíte se zhubnout?

Jste ve stresu?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Když jsem já sama bojovala se zažívacími problémy, byla jsem zoufalá. Postupně jsem vyřazovala ze svého jídelníčku různé potraviny, až jsem nejedla skoro nic. Myslela jsem si, že když přijdu na to, co mi nedělá dobře a vyřadím to, bude problém vyřešený.

Budila jsem se v noci, vstávala a pracovala, abych toho stihla víc, přečetla víc, uklidila víc atd. atd.

Bláhově jsem si myslela, že budu spokojenější. 

Myslela jsem si, že když budu produktivnější, budu ze sebe mít lepší pocit. Budu si sebe vážit víc a budou si mě vážit víc i ostatní.

To samozřejmě nebylo dlouho udržitelné....

Až časem jsem dozrála k tomu, že si nemusím obhajovat, že potřebuju to nebo ono. Nemusím nikomu vysvětlovat nic, co dělám - jak jím, co jím, jak žiju, s kým žiju, jaká jsem a jaké jsou moje hodnoty.

Někdy to ale není tak snadné...

...a je nutné se na celou situaci podívat komplexně.

Už jste zkusili nějakou dietu, ale pořád se točíte v kruzích?

Jste frustrovaní z toho, že stále nic nefunguje?

Ztrácíte motivaci? Už se Vám nechce pouštět se do něčeho nového?

Jste vyčerpaní, máte jiné starosti a nechcete se zabývat něčím dalším?

Nemáte čas věnovat se sami sobě?

Máte potřebu se zavděčovat? Máte problém říkat NE?

Možná jste dostali doporučení jíst střídmě, pravidelně a sami vypozorovat, po čem se necítíte dobře a přizpůsobíte se tomu.

Pokud máte kila navíc, možná už jste zkusili jíst míň a víc se hýbat, ale jste z toho frustrovaní, cítíte hlad, toužíte po tom, na co jste zvyklí.

Možná se snažíte jíst míň a hýbat se víc, dbát na zdravou životosprávu, ale pořád se nemůžete nadváhy zbavit.

Možná se snažíte vypozorovat, co Vám nedělá dobře, ale pořád se stává, že se cítíte plní a nadmutí.

Možná se snažíte dělat vše pro to, abyste nebyli ve stresu, abyste měli nadhled a dokázali žít s lehkostí, ale přestože se snažíte, jste napjatí a hlavou Vám běží obavy z toho, co bude

Úplně Vám rozumím...

I já jsem si myslela, že to tak zkrátka je. Že se budu muset smířit s tím, že mám vypouklé břicho, že pro mě bude muset být "normální", že spoustu potravin nejím. 

Myslela jsem si, že je normální vzbudit se a "naskočit" do dalšího pracovního dne.

Upřednostňovala jsem nekončící povinnosti před svými vlastními potřebami a nedovolila si odpočívat.

Dnes už se mám ráda.  Netrápím se. Nevyčítám si. Ve svém těle se cítím dobře. Nemám problémy se zažíváním. Nejsem v neustálém napětí.

Neignoruju svoje potřeby a respektuju se.

Umím pracovat se strachy a obavami a umím věci pouštět.

Nehroutím se ze svých chyb a bez výčitek přijímám, že nikdy nebudu mít „hotovo“.

Naučila jsem se mít se ráda.

Od té doby, co jsem začala poznávat střevní mikrobiom a začala jsem jej respektovat, ať už co se týká toho, co jím, nebo toho, v jaké ne/pohodě jsem, jsem objevila novou cestu nejen ke svému napravenému trávení, ale i celkovému klidu a respektu k sobě samé.

Chci Vás naučit, jak na to!

Jsem součástí týmů Laboratoře buněčné regenerativní medicíny a  Ústavu hygieny a preventivní medicíny na Lékařské fakultě v Plzni na Univerzitě Karlově. Jednou z výzkumných oblastí, které se v současnosti věnuji nejvíce, je střevní mikrobiom.

Jsem autorkou vědeckých publikací v odborných časopisech a mým každodenním chlebem je studium nejnovějších poznatků týkající se střevního mikrobiomu.

Zároveň se vzdělávám v oblasti osobního rozvoje a propojením obou oblastí se snažím porozumět tomu, co mnoho znás trápí - zažívací problémy, obezitu, potravinové intolerance, alergie, napětí, strachy a nedostatek sebelásky.

Teď si možná říkáte, že nemáte čas číst nějaké návody, nechcete vlastně nic moc měnit. Jste rádi, že jste rádi.A

ALE...

Díky e-booku Respektuj svůj mikrobiom se naučíte

  • základní pravidla v oblasti stravování, které jsou základem pro náš zdravý mikrobiom,
  • jak nebýt neustále napjatí a jak být k sobě laskaví,
  • jak být aktivní, i když nemáte čas,
  • jak pracovat se svými strachy a jak žít tady a teď
  • Konečně můžete ušetřit  peníze za nakupování a studium dalších a dalších nefunkčních strategií.
  • Konečně můžete ušetřit čas, ve kterém se zabýváte svými neduhy, zatímco byste se mohli realizovat nebo byste mohli být s partnerem nebo svými dětmi.
  • Už se nemusíte zabývat studiem poznatků a zkoušením přístupů, které možná fungují, ale možná také ne.
  • To, že si dopřejete mít tento e-book znamená, že děláte něco pro sebe. Je to první krok na cestě k tomu mít se ráda, něco dopřát sama sobě.

Představte si ten úžastný pocit, kdy se usmíváte, protože to tak cítíte.

Záříte!

Cítíte se skvěle!

Neužíráte se strachy a obavami, ani tím, jak vypadáte.

 

Představte si, že jen díky malému krůčku každý den, který moc nestojí, budete spokojení, vyrovnaní a budete na sebe moci být pyšní!

 

Představte si, že jste svými pány a máte své zdraví a spokojenost ve vlastních rukách.

 

 

O tyto strategie se s Vámi podělím....

                                                                                           ...Vy už tohle dělat nemusíte!

Dříve mě ani nenapadlo se o své zkušenosti podělit. S respektem ke každému z Vás, každému, kdo něco řeší a neví kudy kam, jsem se necítila dostatečně kompetentní. 

Už jsem se ale naučila, že zkušenost je nepřenositelná. Můžu stokrát něco zažít, ale dokud to nepocítíte Vy na vlastní kůži, neuvěříte, že je to možné.

To ale není vše....

Jako bonus dostanete zcela zdarma karty pro tisk s akčními kroky pro každý den, jak být v souladu se svým mikrobiomem a sebou samými.

Jsem z publikace nadšená. Přestože je část informací všeobecně známá, řekla bych z šuplíčku “zdravý životní styl 10x jinak”, co už někde někdo slyšel u lékaře, četl v časopise, na internetu, poradil mu to nějaký influencer (celerová jarní dieta atp.), tak když si to přečtete dvakrát, protože si myslím, že nikdo napoprvé nechytí všechno, tak to do sebe zapadne jako celek. Postupně procházíte jednotlivé části. Na konci kapitoly jsou doporučení a kniha prolíná témata od jídla až k emocím a strachům. Jde to od vnějšího k vnitřnímu.
Johana Kutkováčtenářka e-booku
Měla jsem mikrobiom spojený převážně se stravováním, takže pro mě trochu překvapení a tedy novinky, což vnímám jako důležité. E-book se mi četl dobře. Je psán lehkou a velmi stravitelnou formou pro každého čtenáře. Popisuje čtyři roviny, které ovlivňují mikrobiom nejvíce. Pro každou oblast jsou poskytnuty nástroje, jak v dané oblasti dělat pokroky. Z toho pohledu podle mě e-book splňuje, co sliboval. Informace jsou podány jednoduše, čtenář získá informaci a přitom není zahlcený. E-book bych doporučila každému bez ohledu na to, jestli má zažívání v pořádku nebo ne. Jsou tam obsažené informace o tom, jak přistupovat k sobě samému, jak "naředit" to všechno, co k nám přichází do přijatelné koncentrace, resp. do takové formy, kterou budeme umět lépe zvládnout. Je tam několik užitečných vodítek kam se dál vydat v případě, že bude čtenář chtít pokračovat v rovině osobnostního rozvoje a životní pohody.
Petra Roubalováčtenářka e-booku

Jaká je cena za toto všechno?

Mnohem nižší, než studium a nekonečné zkoušení různých přístupů, které často nevedou k úspěchu. Cena tohoto e-booku je 390 Kč. Je to cena, jakou zaplatíte za 5 dobrých káv nebo za 1 cestu Plzeň-Praha a zpět. Informace, které jsou v e-booku, jsem nabývala studiem a roky zkoušení na mně samotné. 

Ušetří Vám čas, trpělivost a výdaje, které byste jinak zaplatili.

Stálo by to za to, kdybyste konečně našli klid?

Stálo by to za to, kdybyste konečně neměli chuť na to, co co Vám nedělá dobře?

Stálo by to za to, kdybyste byli konečně radostní?

Stálo by to za to, kdybyste konečně zhubli?

Stálo by to za to, kdybyste končně byli spokojení sami se sebou?

Možná si říkáte, že byste tohle všechno našli jinde a zdarma...

....ano, najdete!

...ale některá fakta, si snadno neumíme poskládat do souvislostí.

Nebo se tak soustředíte na svůj problém, že zapomenete vnímat ostatní aspekty svého života a díky tomu se dál neposouváte.

Na druhou stranu tento e-book nenahrazuje lékařskou péči. Pokud máte diagnózu, funkční problém, který vyžaduje léčbu, jsem si jistá, že tím, co e-book přináší nic nezkazíte, zároveň, ale není spásou, který vyléčí to, co medicína ne.

Čím jsem si ale jistá je to, že Vám nástroje, které v e-booku učím používat spíše prospějí a jistě neublíží.

Kdo je autorkou?

Ing. Anna Zavaďáková, Ph.D.

Rozhodla se vzít život do vlastních rukou a stavět na vědecky podložených faktech. Je máma, vědkyně a aktivní žena. Je expertka na problematiku střevního mikrobiomu. Díky svým zkušenostem ve výzkumu umí čerpat z vědeckých článků, které předává lidem srozumitelně. Učí vnímat a respektovat své potřeby komplexně. Pomáhá upravit denní režim z pohledu stravování, pohybu, odpočinku a spánku. Provází na cestě k duševní pohodě a radosti ze života

Objednejte si e-book Respektuj svůj mikrobiom.

Neodkládejte svoje starosti, stres, neklid, nervozitu a trávicí potíže na jindy.

UDĚLEJTE TO DNES!

Každý následující den tak může být radostnější a smysluplnější, než ten předchozí.

Získejte průvodce, který Vás povede, bude Vás motivovat a pomůže Vám setrvat na cestě k Vašemu spokojenému já až do konce!

E-book Respektuj svůj mikrobiom můžete zakoupit  za 390 Kč.

Navíc získáte bonus - karty s každodenními akčními kroky, které si můžete vytisknout a vyvěsit na lednici, vlepit do diáře apod.